czwartek, 26 stycznia 2012

Ciekawy niekomercyjny projekt mający na celu szerzenie zainteresowania fotografią w społeczeństwie

Wczoraj dostałem przez formularz kontaktowy prośbę po wsparcie dla niekomercyjnego projektu mającego na celu szerzenie wśród ludzi zainteresowania fotografią.
Ogólnie nie mam zbytnio kiedy się w to zaangażować, ale może kogoś z was to zainteresuje, bo projekt wydaje się ciekawy.

Szczegóły:

Prowadzimy projekt o fotografii, który w dużym skrócie polega na zainteresowani fotografią ludzi, którzy nie robią zdjęć. Coś nowego - "Interesuję się fotografią, oglądam ją, komentuję i oceniam...". Przedsięwzięcie wiąże się z projektem szkolnym.

Z powodów czystko finansowych (nie chcemy zbyt wiele inwestować, projekt w 100% jest niekomercyjny) preferujemy raczej partnerstwa i współpracę z innymi serwisami i firmami. Po miesiącu prowadzenia, projekt zdaje się spełniać nasze oczekiwania i naprawdę myślimy, że to może być coś nowego i pozwoli wypełnić pewną niszę, może w przyszłości wzbogacając środowisko fotograficzne czymś, co teraz jest niezwykle rzadkie - ludzie będą się interesować zdjęciami - sztuką, tak samo, jak pasjonują się piłką nożną, kolarstwem, wyścigami samochodowymi, podróżami... Wszak, by się interesować którąś z wymienionych dziedzin nie trzeba jej zawzięcie uprawiać, tylko śledzić poczynania lepszych, zawodowych i doświadczonych partycypantów.

Jeżeli po przeczytaniu co nieco o naszym projekcie na http://aerotphotograph.blogspot.com/ jest Pan zainteresowany współpracą, to jest np. wymianą banerów, dorzuceniem się do nagrody (mogą to być konsultacje, jakiś poradnik, "voucher" na nieskomplikowane usługi...), etc., to jesteśmy jesteśmy otwarci - nie mylić ze "zdesperowani"[!] - i czekamy na propozycje. Zależy nam na rozreklamowaniu, ale raczej w środowisku, niż ogólnie - w internecie. Warto też zaznaczyć, że współpraca ze słabiej rozwiniętym partnerem można traktować jako inwestycję ;)

Brak komentarzy: